O firmie

QUICK Sp. z o.o. lider w produkcji nadrukowanych torebek polipropylenowych zaprasza do współpracy.

Firma Quick istnieje od 1983 roku, a jej działalność oparta jest wyłącznie na kapitale polskim.

Najwyższa jakość oferowanych produktów zaowocowała dynamicznym rozwojem firmy i zaufaniem szerokiego grona Klientów w całej Polsce.

Produkcja na poziomie ponad 1500 ton folii rocznie plasuje nas obecnie w czołówce wytwórców tego typu produktów w kraju.

Quick specjalizuje się przede wszystkim w zadrukach wykonywanych metodą flexodruku do ośmiu kolorów, który zapewnia uzyskanie bardzo dobrej jakości nanoszonych wzorów zarówno na foliach przeznaczonych do pakowania automatycznego jak i na wszelkiego rodzaju gotowych torebkach polipropylenowych.

Firma oferuje szeroką gamę usług, związanych z produkcją opakowań z folii polipropylenowych i polietylenowych oraz wszelkiego rodzaju laminatów mających zastosowanie w różnych dziedzinach wytwórczości, szczególnie związanych z pakowaniem artykułów spożywczych.

Obecnie zatrudniamy ponad 80 osób. Jest to dobrze wyszkolona i doświadczona załoga produkcyjna oraz doskonali fachowcy. Pracują oni w oparciu o najnowsze technologie i współpracują z renomowanymi dostawcami folii, farb i innych komponentów używanych w procesie produkcji.

Firma stale kontroluje i unowocześnia jakość wytwarzanych przez siebie opakowań, aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych produktów, oraz sprostać coraz wyższym oczekiwaniom Klientów. Firma Quick to nowoczesny zakład zarówno pod względem technologii, organizacji produkcji jak i metod zarządzania firmą, dostarczający produkt najwyższej jakości.

Dysponujemy dużym, nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala na szybkie i terminowe wykonanie zleceń naszych odbiorców. Dzięki własnej pracowni plastycznej i przygotowalni matryc fotopolimerowych, zapewniamy szybkie wdrożenie do produkcji nowych wzorów opakowań, co pozwala nam znacznie skrócić okres realizacji zamówień i umożliwia oferowanie klientom konkurencyjnych cen.

Aktualnie dla potwierdzenia jakości naszych wyrobów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2008 wraz z Systemem HACCP niezbędnymi w produkcji opakowań przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z produktem spożywczym. Potwierdzeniem powyższego jest zatwierdzona przez Zarząd Spółki Polityka Jakości naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  • 8-kolorowa maszyna drukująca
  • Sala konferencyjna
  • Biuro
  • Nadruk na folii
  • Laminacja folii
  • Cięcie folii

stat4u